Herkesle Arkadaş Olur Musun?

Meraklı

Paylaşımcı Üye
Moderatör
Bilgiler
Tepki
3,088
Meslek
Webmaster
Medeni Hal
Evli
Herkesle arkadaş olur musun? Yoksa kriterlerin var mı?

• Beğen
Reactions: Ömür Yorgunu

Ömür Yorgunu

Paylaşımcı Üye
Bilgiler
Tepki
20
Meslek
Yazar
Medeni Hal
Evli
Herkesle arkadaş olunamaz. Ancak bir tanıdık deriz bazıları için. Çünkü her insanın kendi görüşleri ve karakteri vardır.

Bu sebeple ben herkesle arkadaş olamam. Olan varsa da, onunla da arkadaş olmam :D Herkesin iyi dediği adam iyi değildir emin olun.

• Beğen
Reactions: Mesut

ForumCaddesi

Paylaşımcı Üye
Süper Moderatör
Bilgiler
Tepki
22
Eskiden olsa olurdum da, artık şööööyle bir süzüyorum karşımdakini :D

Mesut

Üye
Özel Üye
Bilgiler
Tepki
14
Meslek
Jandarma
Medeni Hal
Bekar
Herkesle arkadaş olunmaz benden evvel cevap veren forum üyeleriyle aynı fikirdeyim. Neden olunmaz kısmına gelince; herkes huy ve karakter olarak farklı duruşa sahiptir. Hayatta öncelikleri farklıdır. Bu sebeple aynı hissi taşıdığımız kişilerle arkadaş hatta kandaş olmasakta kardeş oluruz. Ama bir kısım insanlar vardır ki bunlarla arkadaş olmak bir yana dursun aynı oksijen dahi solunmaz. Peki kim bunlar; Ortamda yalnız kalma korkusuyla her ayağa gelen kişiler. Bu türler, herkese yanaşabilirler, öz saygıları ve kendine has öncelikleri yoktur. Sırf sürüye katılmak için onlar ne yaparsa aynını yaparlar. Bir yerde buluşulup alkol mü içilecek o oradadır. Bir yerde felekten bir gece mi çalınacak o oradadır. Bir yerde namaz mı kılınacak o oradadır. Hususi uç örnekler veriyorum ki bu mübareklerin tavrı ve kişiliği anlaşılsın. İşte ben içinde bulunduğum meslek grubunda bu karakter(siz)ler yüzünden yalnız kaldım ve bundan memnunum. Kalitesiz bir ortamdansa kaliteli bir yalnızlık en ideal olandır.

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!