Kayınvalide Denilince Aklınızda Nasıl Bir Tip Oluşuyor?

Ömür Yorgunu

Paylaşımcı Üye
Bilgiler
Tepki
20
Meslek
Yazar
Medeni Hal
Evli
Erkekler açısından bir problem olduğunu düşünmüyorum. Bizler için kayınvalide iyidir, sever, sayarlar :) Bu soruya asıl kadınlar ne derler onu dinlemek lazım :D

Mesut

Üye
Özel Üye
Bilgiler
Tepki
13
Meslek
Jandarma
Medeni Hal
Bekar
Kayınvalide henüz karşılaşamadığım bir tür ama adını ve kabiliyetlerini çok duyduğumu belirtmem gerekir. Normal şartlarda sevecen ve insancıl olan kayınvalideler, gelin/gelinler ortama giriş yapınca vahşi ve yırtıcı kimliğine ani bir dönüş yaparlar. Bu dönüş hızları saniyenin milyonda biri hızındadır ani ve süratlidir. Gelinler ne olduğunu anlamadan ağa düşmüş oluyorlar. Gelin kaynana ilişkileri herzaman belgesel tadında olup izleyenlere dehşet verebiliyor. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar @MGündüz sözü sana bırakıyorum.

• Haha
Reactions: MGündüz

MGündüz

Admin
Kurucu
Bilgiler
Tepki
12
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Evli
Kayınvalide henüz karşılaşamadığım bir tür ama adını ve kabiliyetlerini çok duyduğumu belirtmem gerekir. Normal şartlarda sevecen ve insancıl olan kayınvalideler, gelin/gelinler ortama giriş yapınca vahşi ve yırtıcı kimliğine ani bir dönüş yaparlar. Bu dönüş hızları saniyenin milyonda biri hızındadır ani ve süratlidir. Gelinler ne olduğunu anlamadan ağa düşmüş oluyorlar. Gelin kaynana ilişkileri herzaman belgesel tadında olup izleyenlere dehşet verebiliyor. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar @MGündüz sözü sana bırakıyorum.

İşte beklediğim cevap. Herşeyi özetlemişsin komutanım 🤣

Ama ben bir damat olarak sıkıntı çekmiyorum. Hatta çok güzel bir şey. Benim kayınvalidem mi iyi yoksa genel bir durum mu bilemem ama damatlar da zaten genel olarak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.🤣

• Beğen
Reactions: Mesut
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!